Katarzyna Ziółkowska-Szyszło

Klientki o mnie

"... Chciałabym podkreślić obszary , w których sesje przyniosły mi największą wartość i efekty:
  • określenie aktualnych wartości osobistych i zawodowych oraz stopnia ich spójności
  • wzrost świadomości własnego potencjału, zasobów i dążeń
  • zbudowanie funkcjonalnego, przyjaznego planu działania
  • korzystny dobór form działania na rzecz stawianych przeze mnie celów (działania kreatywne, wspierające samodzielność)
  • umiejętność dostrzeżenia wielu perspektyw jednego zagadnienia
  • w efekcie - wzrost skuteczności działań. ...
Pracę w ramach coachingu uważam za bardzo ważną dla mojego rozwoju. ..."


Agnieszka Krzyska, Dyrektor, Centrum Edukacji Ekonomicznej Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu
coaching

"... Wszystkie spotkania z Panią Katarzyną odbywały się w sympatycznej i nie stresującej atmosferze, co jest niezwykle istotne gdy powierza się komuś swoje marzenia, cele. Pani Katarzyna jest profesjonalistką w tym co robi, ma wysokie umiejętności interpersonalne – łatwo można z nią nawiązać kontakt, a w pracy coachingowej wytwarza atmosferę zaufania, zrozumienia i pomocy.
... Zabawa z kreacją własnego wizerunku była niezwykle wartościowa, teraz wiem w jakich kolorach wyglądam dobrze i jakich typów ubrań powinnam unikać. Pani Katarzyna jest świetna w tym co robi. Praca z nią była czystą przyjemnością, jest profesjonalistką, która zna się na tym co robi. Skorzystałam z takich zajęć w wieku 22 lat i z ręką na sercu polecam je zarówno młodym ludziom jako obowiązkową inwestycję w przyszłość oraz tym troszkę starszym."


Agnieszka Zasadzińska
Projekt "Wizerunek na starcie" AIESEC Polska Komitet Lokalny Poznań
coaching wizerunkowy i kreacja stylu

"Z Panią Katarzyną Ziółkowską-Szyszło miałam okazję współpracować w ramach coachingu zawodowego. Było to bardzo rozwijające doświadczenie, które pozwoliło mi dokonać analizy mojej pracy w interesującym mnie obszarze. Kolejne spotkania umożliwiły mi zgłębienie tematyki i wdrożenie zmian w moim zawodowym funkcjonowaniu. …
Współpraca z Panią Katarzyną przyczyniła się do wprowadzenia wielu efektywnych zmian zarówno w sferze zawodowej, jaki i osobistej za co jestem ogromnie wdzięczna.."


Marta Podłużny
asystentka programowa, Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren
coaching

"Z i3S współpracujemy w zakresie indywidualnych konsultacji wizerunkowych dla managerów spółki. Wyznacznikiem jakości dostarczanych usług są kreatywność i indywidualne podejście do klienta. Firma i3S wykazuje się profesjonalizmem i rzetelnością oraz ogromną wiedzą fachową. ..."

Małgorzata Łuczak
Line Manager Tieto Poland
konsultacje wizerunkowe (stylizacyjne)

"... Spotkania były prowadzone w sposób rzeczowy i profesjonalny, w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Pani Katarzyna była zawsze przygotowana do spotkań, jej wiedza i doświadczenie oraz stosowane metody i techniki pomogły mi uporządkować obszary dotyczące mojej pracy zawodowej oraz przyczyniły się do wytyczenia celów we własnym dalszym rozwoju zawodowym. Coaching spełnił moje oczekiwania."

Olga Salmonowicz
psycholog
coaching

"Z Panią Katarzyną Ziółkowską-Szyszło współpracowałam przy realizacji projektu SŁUBFURT CITY? – instalacji w przestrzeni miejskiej pt. „Ich bin” we Frankfurcie i Słubicach. Korzystałam z jej wiedzy, umiejętności i doświadczenia zawodowego by przygotować część materiału do realizacji artystycznej. ...
Pani Katarzyna Ziółkowska-Szyszło zrealizowała swe zadania rzetelnie i z dużym zaangażowaniem dając się poznać jako profesjonalista oraz osoba angażująca się w realizację projektów, których idee są dla niej interesujące. Wykazała się otwartością, ciekawością poznawczą i kreatywnym podejściem. Szczególnie cenne w naszej współpracy okazała się jej otwartość, komunikatywność oraz znajomość problematyki, co było dostrzeżone w komentarzach telewizyjnych i prasowych."


prof. dr hab. Katarzyna Podgórska – Glonti
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu Pracownia Scenografii, Uniwersytet Zielonogórski Pracownia Działań Przestrzennych i Pracownia Edukacji Twórczej
konsultacje

O mnie

Katarzyna Ziółkowska-Szyszło

coach i trener zarządzania rozwojem

Mam ponad 20-letnie doświadczenie we współpracy z ludźmi na rzecz pożądanych przez nich zmian w sferze osobistej i/lub zawodowej.
Towarzyszę im w tym jak stają się tym kim chcą i odważnie zaczynają żyć w preferowany przez siebie sposób. Wszystko co robię zawodowo ma wspólny mianownik: ukierunkowany rozwój.

JAKO COACH

jestem coachem akredytowanym przez International Coach Federation (poziom ACC).
Specjalizuję się w coachingu zarządzania rozwojem (osobistym lub zawodowym) oraz coachingu wizerunkowym (z wykorzystaniem fotografii), dla kobiet i dla organizacji.

Certyfikat ICFUkończyłam Podyplomowe Studia Coaching (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, 2011).
Przynależę do International Coach Federation Global (ICF) i ICF Polska.

Świadectwo ukończenia WSB CoachingWSB CO ICFJAKO TRENER

zrealizowałam osobiście ponad 2 000 dni szkoleniowych (jednostkowe szkolenia oraz projekty szkoleniowe). Szkolenia realizuję w formie warsztatu lub treningu umiejętności, w oparciu o autorskie programy zajęć. Posiadam bogaty zakres doświadczenia szkoleniowego.
Wspomniane doświadczenie w uczeniu i trenowaniu osób dorosłych w zakresie psychologii i tzw. miękkich kompetencji psychospołecznych, zdobyłam pracując w różnych formach edukacyjnych (szkolenia, kursy, zajęcia dydaktyczne, warsztaty, superwizje), dla różnorodnych organizacji (firmy, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, instytucje pomocowe i edukacyjne, administracja publicznej).
Zainteresowanym udostępniam listę klientów.

JAKO STYLISTKA

specjalizuję się w kreacji stylu klientek indywidualnych, łącząc zmianę w tym zakresie z działaniami służącymi rozwojowi osobistemu i/lub zawodowemu.
Ukończyłam Szkołę Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron (Poznań-Skórzewo, 2009) z wyróżnieniem, a następnie kurs Szkoła Stylu dla Stylistów/ Szkoła Stylu Moniki Jaruzelskiej i Elle (Warszawa, 2011).

ELLE Szkoła Stylu dla StylistówŚwiadectwo ukończenia Folaronów 2009JAKO PSYCHOLOG

kształciłam się na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu (1991 r.). Zdobyte wykształcenie, umiejętności i doświadczenie psychologa bardzo procentują mi w podejmowanej różnorodnej działalności zawodowej.
Trafnie podejmuję decyzje dotyczące doboru odpowiednich form działań do spraw klientów indywidualnych.

W latach 1991-2011 prowadziłam praktykę terapeutyczną jako certyfikowany terapeuta systemowy (certyfikat EAP, SGST/IGST).
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

MOJE ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE TO:

  • koncept tak zwanej tożsamości preferowanej – to kim osoba jest lub kim zamierza się stać, możliwość kreowania swego życia przez osoby dorosłe
  • podejście narracyjne i jego praktyczne zastosowania (kontekst prorozwojowy)
  • działania kreatywne, słowa i twórcze pisanie.

By sprostać standardom profesjonalnego działania doskonalę się zawodowo, biorąc udział w warsztatach, szkoleniach, konferencjach. Współpraca konsultacyjna, mentoringowa oraz superwizyjna ze specjalistami reprezentującymi różne dziedziny, w istotny sposób kształtuje mnie i moje działania
W razie zainteresowania udostępniam szczegółowe informacje.

Referencje: